Testery transmisji cyfrowej

Testery transmisji cyfrowej w kablach z żyłami metalowymi produkowane przez firmę Greenlee Communication i Vonaq obejmują testery do testowania ISDN, ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL, VDSL Bonded, 1GbE, 10GbE, E1 i C37.94. Tester Sidekick Plus umożliwia, oprócz testowania ADSL i VDSL, pomiar parametrów fizycznych miedzianego toru telefonicznego oraz lokalizację jego uszkodzeń metodami reflektometrycznymi, rezystancyjnymi i pojemnościowymi. Tester DataScout 1G umożliwia pomiar 1 GbE na liniach miedzianych i światłowodowych oraz stosowane w energetyce łącza światłowodowe z protokołem C37.94, a oba testery DataScout mają opcje umożliwiające pomiary transmisji E1.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  Tester linii telefonicznych Sidekick Plus ADSL/VDSL

  Tester linii telefonicznych jest analizatorem pętli abonenckiej umożliwiającym pomiar parametrów stałoprądowych toru telefonicznego, parametrów częstotliwościowych, tłumienności oraz lokalizowanie uszkodzeń metodą mostkową i reflektometryczną. Tester jest wyposażony w opcje pomiaru szumów impulsowych, reflektometr Step-TDR, opcję Wideband i opcję pomiaru ADSL/VDSL. Tester znakomicie zastępuje niedostępne już testery Dynatel 965 AMS.

  Zadzwoń i zapytaj o cenę - tel. +48 509 642 500

  Zobacz więcej

  Tester linii telefonicznych Sidekick Plus ADSL/VDSL z agregacją kanałów

  Tester linii telefonicznych jest analizatorem pętli abonenckiej umożliwiającym pomiar parametrów stałoprądowych toru telefonicznego, parametrów częstotliwościowych, tłumienności oraz lokalizowanie uszkodzeń metodą mostkową i reflektometryczną. Tester jest wyposażony w opcje pomiaru szumów impulsowych, reflektometr Step-TDR, opcję Wideband i opcję pomiaru ADSL/VDSL z wektorowaniem i channel bonding. Tester znakomicie zastępuje niedostępne już testery Dynatel 965 AMS.

  Zadzwoń i zapytaj o cenę - tel. +48 509 642 500

  Zobacz więcej

  Sidekick® Plus ADSL FED – zdalnie sterowany odzewnik

  Sidekick® Plus ADSL FED, produkowany przez firmę Greenlee Communications, pomaga monterom, korzystającym z testerów Sidekick Plus, w diagnostyce i znajdowaniu uszkodzeń w skrętkowych kablach parowych. Urządzenie skraca czas wykonywania pomiarów i zwiększa produktywność monterów.

  Zadzwoń i zapytaj o cenę - tel. +48 509 642 500

  Zobacz więcej

  Tester Ethernet DataScout 1G

  Tester Ethernet DataScout 1G

  DataScoutTM 1G – wielofunkcyjny analizator sieci przeznaczony dla techników instalujących i utrzymujących sieci Ethernet, PDH, WiFi i Datacom, a także diagnozujących usługi VoIP, IPTV i C37.94.

  Zadzwoń i zapytaj o cenę - tel. +48 509 642 500

  Zobacz więcej

  Analizator sieci DataScout 10G

  DataScout 10G™ – zaawansowany tablet oferujący więcej niż testowanie. Urządzenie składa się z odpornego, wytrzymałego mechanicznie tabletu wyposażonego w wydajny system operacyjny Android, oferując nie tylko testowanie transmisji 10G Ethernet lecz również testowanie DS0/TIMS.

  Zadzwoń i zapytaj o cenę - tel. +48 509 642 500

  Zobacz więcej

You can`t add more product in compare