Testery sieci LAN

Testery sieci LAN oferowane przez firmę Greenlee i Vonaq, przeznaczone są do testowania poprawności okablowania LAN kategorii 5, 5e i 6. Umożliwiają wykrycie błędów rozszycia i uszkodzenia żył oraz pozwalają zlokalizować miejsca uszkodzeń. Tester RT700 umożliwia pomiar wielu kabli z automatyczną ich numeracją i zapamiętaniem wyników, pozwalającym na późniejsze wygenerowanie raportu. Niektóre testery pozwalają na sprawdzanie kabli koncentrycznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  Tester kabli sieciowych NETcat Pro NC500

  Tester kabli sieciowych NETcat PRO2 NC500

  Tester kabli sieciowych LAN umożliwiający mapowanie, wykrywanie i lokalizację uszkodzeń kabli, pomiar długości kabli, generowanie sygnałów do identyfikowania kabli oraz wykrywanie źródeł zasilania (PoE). Tester jest przeznaczony dla monterów zajmujących się budową, konserwacją i naprawą okablowania strukturalnego i kabli koncentrycznych.


  526,55 1588,90  (netto)

  Zobacz więcej

  Analizator sieci LAN NETcat Micro

  Analizator sieci LAN NETcat Micro NC100

  Tester okablowania sieci LAN umożliwiający mapowanie, wykrywanie i lokalizację uszkodzeń kabli, pomiar długości kabli, generowanie sygnałów do identyfikowania kabli oraz wykrywanie źródeł zasilania (PoE). Tester jest przeznaczony dla monterów zajmujących się budową, konserwacją i naprawą okablowania strukturalnego i kabli koncentrycznych.


  503,46  (netto)

  Zobacz więcej

  Tester LAN RapidTrace700

  Tester LAN RapidTrace700

  Tester okablowania sieci LAN umożliwiający mapowanie, wykrywanie i lokalizację uszkodzeń kabli, pomiar długości kabli, generowanie sygnałów do identyfikowania kabli oraz zapisywanie do 1000 wyników pomiarów. Tester jest przeznaczony dla monterów zajmujących się budową, konserwacją i naprawą okablowania strukturalnego.


  2503,44  (netto)

  Zobacz więcej

  Tester LAN PA1543 ProNavigator

  Tester LAN PA1543 ProNavigator

  Urządzenie jest przeznaczone do badania kabli sieciowych LAN i telefonicznych oraz patchcordów pod kątem ich prawidłowego rozszycia dla EIA/TIA-568A i B, Token Ring, 10 Base T i najczęstszych konfiguracji Cat5, Cat5e i Cat6, a także sprawdzania ciągłości kabli współosiowych 50 Ω i 75 Ω, zakończonych wtykami BNC.

  Zadzwoń i zapytaj o cenę - tel. +48 509 642 500

  Zobacz więcej

You can`t add more product in compare