Testery kabli CATV

Testery produkowane przez Greenlee, przeznaczone do kabli z żyłami miedzianymi w sieciach telewizji kablowej obejmują dwa reflektometry CableScout i specjalizowany szukacz przewodów współosiowych PTS402K. Reflektometr CableScout TV90 jest prostszą wersją modelu TV220, wyposażonego dodatkowo w pamięci do zapisywania zmierzonych przebiegów i interfejs umożliwiający przesłanie tych przebiegów do komputera w celu ich archiwizacji. Szukacz PTS402K ma możliwość detekcji składowej magnetycznej pola elektromagnetycznego, która nie jest tłumiona przez ekran kabla, co sprawia że PTS402K jest niezastąpionym narzędziem, które znacznie usprawnia pracę instalatorów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Tester kabli koncentrycznych PTS402K

  Tester zaprojektowany specjalnie do identyfikacji kabli koncentrycznych stosowanych w sieciach telewizji kablowej pozwalający na zaoszczędzenie czasu traconego na identyfikację nieoznakowanych lub błędnie oznakowanych kabli.


  872,95  (netto)

  Zobacz więcej

  Reflektometr TDR TV220 CableScout

  Reflektometr TDR TV220 CableScout

  Impulsowy lokalizator uszkodzeń w kablach koncentrycznych z możliwościami automatycznej lokalizacji, zapisywaniem w pamięci zmierzonych przebiegów, transferem danych do komputera i pomiaru tłumienności odbiciowej. Urządzenie jest szczególnie przydatne do diagnostyki kabli współosiowych stosowanych w sieciach telewizji kablowej.

  Zadzwoń i zapytaj o cenę - tel. +48 509 642 500

  Zobacz więcej

You can`t add more product in compare