Spawarki światłowodowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  Obcinarka do światłowodów 910CL

  Obcinarka do światłowodów 910CL

  Obcinarka do światłowodów 910CL do współpracy ze spawarką 910FS. Obcina włókna SM (G.652; MM (G.653); NZDS (G.655); ITU-T G.657. obrotowe ostrze wystarcza na 48 000 cięć.


  Zobacz więcej

  Spawarka światłowodowa 910FS

  Spawarka światłowodowa 910FS

  Spawarka światłowodowa Greenlee Communications 910FS jest wyposażona w centrowanie światłowodów do rdzenia, minimalizujące tłumienność spawów i czas naprawy. Zakończone, fabrycznie przygotowanym do spawania światłowodem, złącza typu Splice-on (SOC) skracają czas przygotowania światłowodu i zmniejszają tłumienności spawów.


  Zobacz więcej

  Spawarka światłowodowa 915FS

  Spawarka światłowodowa Greenlee Communications 915FS jest wyposażona w centrowanie światłowodów do rdzenia, minimalizujące tłumienność spawów i czas naprawy. Zakończone, fabrycznie przygotowanym do spawania światłowodem, złącza typu Splice-on (SOC) skracają czas przygotowania światłowodu i zmniejszają tłumienności spawów.


  Zobacz więcej

  Obcinarka do światłowodów 915CL

  Oferowana przez Greenlee Communications obcinarka światłowodów jest przeznaczona dla monterów zajmujących się budową, konserwacją i naprawą torów światłowodowych, używających spawarki 915 FS lub 910FS.


  Zobacz więcej

You can`t add more product in compare