Jeżeli nie wiesz, który produkt wybrać, potrzebujesz profesjonalnej porady technicznej, chcesz zapytać o dostępność produktów lub masz jakieś inne pytania, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy!

Blisko

30 lat

doświadczenia w sprzedaży sprzętu na rynku polskim.

Wybrane produkty

/
/
/
/
/
Zestaw do pomiaru światłowodów jedno i wielomodowych 5890XL

Zestaw do pomiaru światłowodów jedno i wielomodowych 5890XL

16230,81 16637,28  (netto)

Zestaw do pomiaru tłumienności światłowodów jedno i wielomodowych.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Cechy:

  • pomiary tłumienności światłowodów jedno i wielomodowych;
  • długość fali 1310/1550 nm;
  • długość fali 850/1300 nm;
  • gniazda pomiarowe FC, SC lub ST
  • duża odporność
  • łatwy w użyciu zestaw przenośny
  • ekonomiczny>

Zestaw 5890XL-FC zawiera: miernik mocy 560XL, źródło światła 570XL-FC, źródło światła 580XL-FC, T1020 – adapter FC/PC SOC i torbę 914B.

Zestaw 5890XL-SC zawiera: miernik mocy 560XL, źródło światła 570XL-SC, źródło światła 580XL-SC, 1062 – adapter SC/PC SOC i torbę 914B.
Zestaw 5890XL-ST zawiera: miernik mocy 560XL, źródło światła 570XL-ST, źródło światła 580XL-ST, T1030 – adapter ST/PC SOC i torbę 914B.

Katalog sprzętu światłowodowego Greenlee (.pdf)

Powiązane produkty i akcesoria

You can`t add more product in compare