Mikrotelefony monterskie

Nowoczesne, trwałe i niezawodne mikrotelefony monterskie, produkowane przez amerykańską firmę Greenlee, są przeznaczone do pracy w nawet najgorszych warunkach klimatycznych. Oferta obejmuje mikrotelefony od najprostszych, typu Compact DSP, TM-500, Alert 340, wyposażonych w podstawowe funkcje przydatne monterom, do bogato wyposażonych w różne funkcje aparatów monterskich typu TM-700, DigAlert350 i DigAlert361ADSL. Wszystkie oferowane przez nas mikrotelefony monterskie wyposażone są w układ chroniący je przed uszkodzeniem w wyniku ich podłączenia do linii telefonicznej z napięciem wyższym od centralowego. Wszystkie aparaty mają dużą impedancję w stanie monitorowania, sprawiającą, że podłączenie aparatów monterskich do linii z transmisją cyfrową nie spowoduje zakłócenia tej transmisji. Aparaty z serii Nautilus (Alert340, DigAlert350 i DigAlert361) mają trwałą, odporną na udary i szczelną (IP67) obudowę i objęte są trzyletnią gwarancją.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  Telefon monterski Compact DSP

  Telefon monterski Compact DSP

  Mikrotelefon Compact DSP jest tanim telefonem monterskim, wyposażonym we wszystkie podstawowe funkcje, niezakłócającym transmisji cyfrowej.


  545,02  (netto)

  Zobacz więcej

  Telefon monterski TM-500

  Telefon monterski TM-500

  Telefon monterski firmy Greenlee TM-500 Tele-MateŸ jest przeznaczony dla monterów zajmujących się budową, konserwacją i naprawą linii telefonicznych. W wyposażeniu standardowym jest słuchawka nauszna umożliwiająca prowadzenie rozmów bez użycia rąk.


  628,16  (netto)

  Zobacz więcej

  Mikrotelefon TM-700 Tele-Mate

  Mikrotelefon TM-700 Tele-Mate

  Mikrotelefon firmy Greenlee TM-700 Tele-Mate jest przeznaczony dla monterów zajmujących się budową, konserwacją i naprawą linii telefonicznych.


  1016,14  (netto)

  Zobacz więcej

  Mikrotelefon monterski Alert340

  Mikrotelefon monterski Alert340

  Telefon monterski firmy Greenlee Alert340 jest przeznaczony dla monterów zajmujących się budową, konserwacją i naprawą linii telefonicznych. Wyposażony jest w odporną na udary i wodoszczelną obudowę. Aparat sygnalizuje obecność w linii napięć stałych wyższych niż 76 V oraz napięcia zmiennego.


  836,00  (netto)

  Zobacz więcej

  Telefony monterskie DigAlert 350 i 361

  Telefony monterskie DigAlert 350 oraz 361

  Telefony monterskie DigAlert361 i 350 firmy Greenlee są przeznaczone dla monterów zajmujących się budową, konserwacją i naprawą linii telefonicznych. Mają wodoszczelną, odporną na udary obudowę oraz trzyletnią gwarancję. Umożliwiają prowadzenie rozmów na liniach ADSL lub VDSL.


  1168,56 1496,49  (netto)

  Zobacz więcej

You can`t add more product in compare