Telekomunikacja i CATVMaszty teleskopoweWideokonferencjeKonsole KVMEkstenderyMierniki średniego napięciaSłuchawki nagłowne do call centerKalibratoryNarzędzia

PIE inc.
Kalibratory wielofunkcyjne
> 820
Kalibratory termopar
> 422
> 322-1
> 520 B
> 521 B

Kalibratory RTD
> 311
> 211
> 510 B
> 511 B
Kalibratory prądu pętli
> 434
> 334 Plus
> 334
Kalibratory częstotliwości
> 541
więcej >>

Polecamy >>
Noś w swej dłoni 6 jednofunkcyjnych kalibratorów w jednej obudowie PIECAL 820.
więcej >>

Informacje o producencie >>
Kalibratory PIECAL są produkowane przez członków tego samego zespołu, który zaprojektował i zbudował kalibratory marki Altek. Producent, amerykańska firma PIE, jest twórcą jedynych kalibratorów z opatentowaną techniką diagnostyki pętli (Loop Diagnostic Technology).
więcej >>

Kontakt >>
Tel:        22 726 77 67
Fax:       22 213 83 81
Email:   dasap@dasap.com.pl
więcej >>

 

Kalibratory

Kalibratory


Przejdź do działu Produkty

 

 

 

Kalibratory PIECAL są produkowane przez członków tego samego zespołu, który zaprojektował i zbudował kalibratory marki Altek*.

Kalibratory z nowej generacji Evolutionary są dokładne, odporne, niezawodne i bardzo proste w obsłudze. Umożliwiają wytworzenie i/lub odczyt prądu w mA, napięcia, temperatury (RTD lub termopara) i częstotliwości. Producent, amerykańska firma PIE, jest twórcą jedynych kalibratorów z opatentowaną techniką diagnostyki pętli (Loop Diagnostic Technology).

Opatentowana przez firmę PIE technika Loop Diagnostic Technology

Upływność w pętli prądowej 4 – 20mA, nazywana czasami doziemieniem, może być jednym z najtrudniejszych i frustrujących problemów pomiarowych. Spowodowana najczęściej nieprawidłowym uziemieniem, korozją lub zawilgoceniem styków lub przewodów, upływność prądowa ujawnia się jako przesunięcie zera w kalibracji nadajnika w pętli. Użycie, produkowanych przez PIE kalibratorów wyposażonych w Loop Diagnostic umożliwia natychmiastowy odczyt wartości natężenia prądu upływu, co pozwala na zaoszczędzenie godzin pracy dotyczącej zbędnej kalibracji i szukania uszkodzeń pętli.

 

 

DASAP - Strona głównaInformacje o firmie DASAPInformacje o producentachMapa stronyKontakt
Copyright (c) 2010 DASAP Jarosław Lipiński. Wszelkie prawa zastrzeżone.